logo e-album                       Nové e/album. Přejděte přávě teď.

Nápověda k serveru e-albu

Pro všechny uživatele bude připravena nápověda a tipy pro lepší a snadnější používání systému e-album.

::Jak nápovědu používat?

Nápověda je strukturována do několika témat, které je dále členěno do oblastí nebo postupů. Každé téma je vždy uvozeno otázkou, která vystihuje problém, který řešíte. Odpověď na tuto otázku byste se měli dočíst v textu pod nadpisem.

Postup:

  1. nejprve klikněte v menu na téma nápovědy
  2. kliknutím zvolte oblast nebo postup, který chcete provést

::K čemu lze e-album využít?

Server e-album je zde k dispozici jako úložiště digitálních fotografií. Jeho systém je navržen tak, aby jej bylo možné využívat jako běžného alba fotografií ke sdílení obrázků s přáteli, tak jako fotobanky pro náročnější uživatele. Vhodný může být například pro firmy a drobné živnostníky, kteří na server mohou ukládat fotografie pro své propagační účely. K tomuto účelu stačí album nechat tajné.

::Kam se mám obrátit, když to nefunguje?

Celý systém e-alba je v neustálém vývoji, což je oznámeno tím, že je verze označena jako "beta". Je tedy možné, že některé, zejména nové funkce nebudou fungovat, tak jak si představujete. Pokud na takový problém narazíte obraťte se prosím mailem na podporu. Pokusím se vše co nejrychleji vyřešit.

::Je možné nějak pomoci s vývojem?

Pokud jste uživateli e-alba, tak budu určitě velice rád pokud se zapojíte do testování nových funkcí. Jejich soupis je vždy po update systému zveřejněn a lze tedy zkusit jak se nové věci chovají. Máte-li nápady jak e-album vylepšit napište prosím mailem na podporu. Vaše nápady a podněty budou jistě vždy ku prospěchu věci.